BOSU

BOSUBOSU je prostriedkom na intregrované precvičovanie rovnováhy, stability a správneho držania tela. Je to cvičebné náradie "na obe strany", je možné ho položiť na zem plošinou a použiť ho ako kupolu alebo opačne - teda kupolou na zem a použiť ho ako balančný stupienok.

BOSU je vhodný na cvičenia aeróbne- step aerobik, jumping, posilňovacie- v stoji sede, kľaku a ľahu, strečingové, relaxačné, regeneračné... precvičovanie koordinácie, rovnováhy, pružnosti, ohybnosti... spevňovanie a tvarovanie svalstva. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

História :

Prototyp BOSU Balance Trainer bol prvýkrát predstavený koncom roka 1999 zástupcom vybraných profesionálnych a olympijských tímov. Reakcie boli prekvapujúce - absolútna zhoda medzi kondičnými a silovými trénermi: BOSU je skutočne unikátne, jedinečné zariadenie, ktoré navždy zmení športové a fitnes odvetvie.

Filozofia :

Rovnováha je základom každého pohybu. Bosu je navrhnutý presne tak,aby pomohol dosiahnuť rovnováhu rýchlejšie a bezpečnejšie teda komplexnejšie ako iné zariadenia. Cvičenie na BOSU je hľadanie spôsobu ako cvičiť čo najefektívnejšie - teda pri min odpore dosahovať max spotrebu energie.

Cvičenie na BOSU je:
- spojenie rovnováhy s kardiovaskulárnym tréningom
- spojenie rovnováhy s posilnením svalovej sily a pevnosti
- spojenie rovnováhy s precvičovaním flexibility/pružnosti
- spojenie rovnováhy so športovou prípravou

Ba - Bz
nasleduje: Bradykardia

Sponzori stránky:

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb:

ITservis