Pri svojom vzniku si stránka SportInweb dala za cieľ napomáhať rozvoju športového internetu v Čechách i na Slovensku. Tento cieľ SportInWeb plní i službou SportInWebe - Internetový Monitor. Zapojte sa aktívne do tejto služby a významne a zdarma napomôžte návštevnosti práve tej svojej stránky.


SportInWeb - športové linky - jedinečná katalógová vyhľadávacia služba zhromažďujúca linky na športové stránky a ich časti zo Slovenska, ČR, ale i z celého sveta, ktorá beží na SportInWebe už od jeho samotného vzniku.


Jedinečnou cestou ako trvalo zvyšovať návštevnosť športových stránok zameraných na vedomosti so športu, telesnej výchovy a zdravého spôsobu života je Encyklopédia telesnej kultúry. Webmástri využívajúci ponuku SportInWebu pridávať nové pojmy do tejto ojedinelej športovej encyklopédie dobre investujú do budúcnosti a stavajú základy trvalej vysokej návštevnosti svojej stránky.


Ďalšou z možností zvyšovania návštevnosti vašej športovej stránky je trvalá výmena banerov 88x33 medzi vašou stránku a stránkou SportInWeb. Propagujte na svojej stránke SportInweb a SportInWeb bude propagovať tú vašu.
Neprehliadnite

Doporučujeme na SportInWebe:
SportInWeb ako darček v novom roku 2007 pripravil pre všetkých športových nadšencov a hlavne odbornu športovú verejnosť, jednu špecialitku. Na stránkach  SportInWeb - športové prezentácie si môžete stiahnuť šablóny športových prezentácií pre dva najrozšírenejšie prezentačné programi: Microsoft PowerPoint a OpenOffice Impress. Postupne pre Vás pripravíme šablóny zo všetkých rozšírenejších športov, no môže pomôcť každý. Ak ste autorom akejkoľvek šablóny športovej prezentácie, budeme radi ak nás budete kontaktovať.

Doporučujeme na SportInWebe:


Rozhovor na golfovém hřišti - Nový parťák v golfe - Lady je porad smutna, unavena a ma migrenu - 25 footový pat - - Golf pred svatbou -  Vzdát hold pohřebnímu prúvodu i při hře -  Bol som s manželkou hrať golf ...

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: