športové stránky

partner všetkých kvalitných športových stránok


športové linky

SportInWeb - športové linky - jedinečná katalógová vyhľadávacia služba zhromažďujúca linky na športové stránky a ich časti zo Slovenska, ČR,ale i z celého sveta. SportInWeb - športové linky , sú tu pre vás vďaka trpezlivej skupine redaktorov a spoločnosti EKOBIT consulting, ktorá zdarma poskytuje na tento účel svoj publikačný systém KIPSEC a hradí náklady spojené s chodom tejto stránky.

  SportInWeb - Encyklopédia telesnej kultúry - jedinečný projekt slovenského internetu, ktorý si kladie za cieľ postupne vám priniesť čo najviac informácii z oblasti športu, pohybu, telesnej výchovy, jednoducho z oblasti telesnej kultúry.
Kvalita rozsah tejto stránky záleží však i od vás. Čím viac z vás sa zapojí do pridávania nových a nových pojmov, tým viac nám všetkým bude ETK slúžiť.

Encyklopédia telesnej kultúry

šablóny športových prezentácií

SportInWeb - športové prezentácie - jedinečná zbierka šablón, ktoré môžete využiť pri tvorbe športových prezentácií na najrôznejších športových kongresoch, seminároch, či prezentáciách produktov.
Originálnou by určite bola aj obhajoba diplomovej či doktorantskej práce obohatená o prezentáciu vytvorenú práve pomocou šablóny zo SportInWeb - športové prezentácie

 SportInWeb - športové ankety - Trvalé ankety na najrôznejšie športové témy. Poznaj názor druhých a vyjadri ten svoj.
Napíšte nám... nápady na nové športové ankety.

 športové ankety
 

športové stránky

vaše športové stránky

Ideálna cesta mať vlastnú športovú stránku úplne zadarmo.

Kockac KTVŠ FMFI UK Bratislava
Katedra telesnej výchovy a športu Fakulty matematisky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského Bratislava, vždy patrila k tým najkvalitnejším a najprogresívnejším vysokoškolským katedrám telesnej výchovy, čo sa odrazilo aj na fakte že na SportInWebe je prakticky už od jeho začiatku.

 TRE KRONOR 
stránka bratislavského futsalového mužstva, ktoré už niekoľko sezón brázdi palubovky slovenského futsalu. Na stránke nájdete históriu klubu, výsledky zo všetkých sezón a veľa veľa iného o tomto teame.

 TRE KRONOR
Beach-SENEC Beach SENEC  
Kvalitný MIX turnaj v plážovom volejbale Beach-SENEC so skvelou atmosférou a skvelými ľuďmi, organizovaný so skutočne už z dlhoročnou tradíciou na Seneckých jazerách vždy začiatkom leta.

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: